Powstają warsztaty przy ZSP im. Jana Pawła II

Opublikowane w Oświata

Logotypy

Umowa na realizację zadania pod nazwą: Dostosowanie profilu szkolnictwa ponadgimnazjalnego do potrzeb rynku pracy poprzez budowę nowego obiektu służącego praktycznej nauce zawodu przy istniejącym budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim – etap I oraz zakup wyposażenia warsztatów i pracowni kształcenia zawodowego  została podpisana pomiędzy Powiatem Radzyńskim a Samorządem Województwa Lubelskiego 12 czerwca 2017 r.

Obecnie trwają prace nad przygotowaniem dokumentacji przetargowych na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych oraz inspektorów nadzoru.

Ogłoszenie przetargów planowane jest na ostatni kwartał 2017 r. Rozpoczęcie prac budowlanych przewiduje się na wiosnę 2018 r. a zakończenie na drugą połowę 2019 r.

Agata Pasek, Inspektor w Wydziale Spraw Społecznych

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…

28 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa