25 maj 2018

Zielona ławeczka - edycja 2018

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty
(0 votes)

Piękny ogród wokół Waszego domu może powstać jeszcze tego lata!

Fundacja Banku Ochrony Środowiska po raz kolejny ma przyjemność zaprosić mieszkańców do udziału w ogólnopolskim projekcie grantowym "Zielona Ławeczka". Już od 5 lat zazieleniamy polskie miasta, pomagając mieszkańcom w tworzeniu dostępnych dla wszystkich osiedlowych ogrodów, w których można przysiąść, odpocząć, spotkać się z sąsiadami. Co ważne, ogrody są tworzone z inicjatywy samych mieszkańców, według ich pomysłów i ich własnymi rękami.

To w znacznej mierze dzięki zaangażowaniu samorządów udało nam się w zeszłych latach wspomóc mieszkańców Gdańska, Częstochowy, Piły czy Bytomia oraz wielu innych miast, w stworzeniu pięknych mini-ogrodów na swoich podwórkach. Mamy więc nadzieję, że także i w tym roku wspólnie przyczynimy się do zrealizowania ich pomysłów.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.zielonalaweczka.pl w zakładkach O Konkursie, Plan Działań i Regulamin. Wszystkie pytania możecie kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer 507 006 579.

Zachęcamy do udziału!

Wykaz nieruchomości przeznaczonej d…

22 Maj 2018 Ogłoszenia/Komunikaty

Pszczoła to Skarb 2018