Starostwo Powiatowe - kierownictwo

Strosta Lucjan KotwicaStarosta Radzyński Lucjan Jan Kotwica

Starosta Radzyński od 21 czerwca 2010 r.
Wykształcenie: 
  • mgr inż. zootechniki, Akademia Rolnicza w Lublinie, rok 1985.
  • Studium Pedagogiczne, WOM w Lublinie, rok 1991.
  • Studia podyplomowe:
  • „Nauczanie elementów informatyki” Politechnika Lubelska, rok 1998.
  • „Organizacja i zarządzanie oświatą” Wyższa Szkoła Służby Społecznej im Ks. F. Blachnickiego, rok 2001.
  • „Nauczanie technologii informatycznej” Politechnika Lubelska, rok 2003.
  • „Zarządzanie i administrowanie oświatą” UMCS Lublin, rok 2010.
Przebieg pracy zawodowej:
  • 07. 07. 1985 – 09. 02. 1991 OSM w Radzyniu Podlaskim
  • 11. 02. 1991 – 31. 08. 1999 Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyniu Podlaskim
  • 01. 09. 1999 – 31. 08. 2002 Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim
  • 01. 09. 2002 – 21. 06. 2010 I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim

Partia polityczna - Polskie Stronnictwo Ludowe.
Wicestrosta Jan Gil Wicestarosta  Jan Gil

od 15.12.2014 r.

Wykształcenie: 
  • mgr ekonomii Akademia Nauk Społecznych w Warszawie 1980r.
  • studia podyplomowe:
    • Międzynarodowa Szkoła Menedżerów w Warszawie 1996 r. – doradca podatkowy
    • Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast - zarządzanie nieruchomościami 2000 r -licencja zarządcy nieruchomości Nr 150
    • Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie 2001 r. – Uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek prawa handlowego Skarbu Państwa Up. Nr. 2936/2001
    • Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie – gospodarka nieruchomościami – rzeczoznawca majątkowy 2001 r.
    • Wyższa szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie – pośrednik w obrocie nieruchomościami 2008 r. Lic. Nr. 8260
    • Wyższa Inżynierska Szkoła Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu – 2010 r. – świadectwo energetyczne Nr. 1617
Przebieg pracy zawodowej:
  • 01.07.1967 - 30.10.1984 - Radzyńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Radzyniu Podlaskim - mechanik - Zastępca Dyrektora ds. Środków Produkcji
  • 01.11.1984 - 31.03.1987 - Radzyńskie Przedsiębiorstwo Produkcja Urządzeń Handlowych "WUTEH" w Radzyniu Podlaskim - Zastępca Dyrektora ds. Technicznych
  • 01.04.1987 - 05.12.1991 - Radzyńskie Przedsiębiorstwo Budowlane Zastępca Dyrektora ds.. Ekonomicznych
  • 06.12.1991 - 30.11.1992 - Radzyńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Radzyniu Podlaskim - Dyrektor Naczelny
  • 01.04.1993 - 30.09.1993 - Fundacja Rozwoju Regionu w Białej Podlaskiej - Dyrektor Zarządu
  • 01.10.1993 - 30.06.1994 - Wschodni Wolny Obszar Celny Małaszewicze SA z siedzibą Biała Podlaska - Zastępca Dyrektora ds. giełdy towarowej i handlu
  • 12.04.1994 - 30.09.1995 - Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim - Kierownik Referatu
  • 01.10.1995 - 30.06.2008 - Zakład Gospodarki Lokalowej w Radzyniu Podlaskim - Dyrektor Zakładu
  • 01.01.2009 - 31.10.2011 - PHU TOPAZ Sokołów Podlaski - Dyrektor ds. Zarządzania Nieruchomościami
  • 25.10.2011 - 31.01.2013 - PKS SA w Radzyniu Podlaskim - Prezes Zarządu

Sekretarz Powiatu:  Daniel Grochowski

od 01.07.2016 r.


Skarbnik Powiatu Marek BlicharzSkarbnik Powiatu:  Marek Blicharz

od 1999 r.
Wykształcenie: wyższe ekonomiczne - UMCS Lublin, Wydział Ekonomiczny, 1981 r.




Jerzy KułakJerzy Kułak

Starosta Radzyński od 1999 r. do 21 czerwca 2010 r.


Wicestrosta Mariusz SkoczylasMariusz Skoczylas

Wicestarosta Radzyński od 2006 r. do 31.03.2014 r.


Wicestrosta Anna BogutynWicestarosta  Anna Bogutyn

Wicestarosta od 01.05.2014 r. do 15.12.2014 r.


wersja do druku drukuj

© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.062 s.