E-INFORMATOR POWIATOWY

Warsztaty dla LGD "Zapiecek" (dział - LGD "Zapiecek")

Dodał: . | Data publikacji:  15.09.2008r. | Czytano: 1304 razy. |

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami informujemy o panelowym spotkaniu konsultacyjnym LGD „ZAPIECEK” w wybranych grupach branżowych, które odbędzie się 19 września w sali konferencyjnej (nr 9) Starostwa Powiatowego, Pl. Potockiego 1 w Radzyniu Podlaskim w godzinach:

10.00 - Sfera publiczna (przedstawiciele samorządów miasta, gmin, powiatu, ośrodków kultury),

12.00 - Sfera społeczna (stowarzyszenia, fundacje, ośrodki kultury, koła gospodyń, OSP, parafie, osoby fizyczne),

14.00 - Sfera gospodarcza (przedsiębiorcy, rolnicy).

Tematem spotkania będzie identyfikacja kluczowych projektów możliwych do dofinansowania w ramach środków będących w dyspozycji LGD ZAPIECEK w latach 2009-2013. Przedstawione przez Państwa propozycje będą podstawą przy konstruowaniu budżetu Lokalnej Strategii Rozwoju.

Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, dlatego prosimy o zapoznanie się z treścią ankiety identyfikującej projekty realizowane w ramach lokalnej strategii rozwoju (do pobrania plik.rtf).

Dodatkowo zamieszczamy kilka przydatnych informacji w jaki sposób można zasilić szeregi LGD „Zapiecek”. W zależności od tego którą z poniższych sfer reprezentujemy można to zrobić poprzez:

  • sfera społeczna (stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń wiejskich, związki stowarzyszeń, OSP) - podjęcie stosownej uchwały o przystąpieniu do LGD i desygnowaniu przedstawiciela do prac w LGD (wzór uchwały);
  • sfera gospodarcza (przedsiębiorstwa lub przedsiębiorcy) - podjęcie stosownej uchwały o przystąpieniu do LGD i desygnowaniu przedstawiciela do prac w LGD w przypadku przedsiębiorstw (wzór uchwały) lub wypełnienie deklaracji członkowskiej w przypadku przedsiębiorców (tekst deklaracji);
  • osoby fizyczne – wypełnienie deklaracji członkowskiej (tekst deklaracji)

Następnie oryginały podjętych uchwał należy dostarczyć do siedziby LGD „ZAPIECEK”, Pl. I. Potockiego 1, 21-300 Radzyń Podlaski. Decyzję o przyjęciu w poczet członków LGD podejmie Zarząd LGD „ZAPIECEK”.

Więcej informacji pod nr tel. 083 352-74-03 w Wydziale Spraw Społecznych lub pod nr tel. 083 352-78-10 u Pani Katarzyny Krupskiej-Grudzień - Prezesa LGD „ZAPIECEK”.

Opr. A.M. 

« powrót   

 
© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.101 s.