E-INFORMATOR POWIATOWY

Harmonogram konsultacji w sprawie przekształcenia SP ZOZ (dział - SP ZOZ - przekształcenia)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  02.04.2009r. | Czytano: 1814 razy. |

Zarządu Powiatu na posiedzeniu w dniu 30 marca 2009 roku (protokół nr 9/2009) przyjął następujący harmonogram konsultacji społecznych w sprawie przekształcenia SP ZOZ:

Program reorganizacji SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim, dr Marian Kachniarz. Marzec 2009 r.

Foto: 
Program reorganizacji SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim, dr Marian Kachniarz. Marzec 2009 r.

  • 8 kwietnia 2009 godz. 13.00, sala konferencyjna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim, ul. Pomiarowa 1.
    Spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla: radnych Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim i radnych Rady Miasta Radzyń Podlaski, przewodniczących rad gmin z terenu powiatu radzyńskiego, Burmistrza Radzynia Podlaskiego i Wójtów Gmin Powiatu Radzyńskiego, przedstawicieli wszystkich organizacji zawodowych i społecznych działających w SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim (zaproszenie dotyczy jednego przedstawiciela z każdej organizacji), członków Rady Społecznej przy SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim oraz mediów regionalnych i lokalnych. W spotkaniu udział wezmą także członkowie Zarządu Powiatu w Radzyniu Podlaskim i Dyrekcja SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim.
    Podczas spotkania zostanie zaprezentowany przez dra Mariana Kachniarza „Program reorganizacji SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim”.
  • 9 kwietnia 2009 r. o godzinie 12.00 szpital przy ul. Wisznickiej 111 - spotkanie z załogą szpitala SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim. W spotkaniu udział wezmą także członkowie Zarządu Powiatu w Radzyniu Podlaskim.
  • W dniach 8 i 9 kwietnia 2009 r. w godzinach 9-11, w Biurze Rady Powiatu (Starostwo Powiatowe przy Pl. I. Potockiego 1, pokój nr 15) dr Marian Kachniarz będzie udzielał informacji o „Programie reorganizacji SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim” zainteresowanym przedstawicielom organizacji społecznych i zawodowych z terenu powiatu radzyńskiego.
    Spotkanie prosimy uzgodnić telefonicznie - tel. 0-83 352 74 01.

O zmianie formuły organizacyjno-prawnej radzyńskiego szpitala więcej informacji na stronie: Zmiana formuły prawnej radzyńskiego szpitala

« powrót  

 
© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.05 s.