E-INFORMATOR POWIATOWY

Złoto Natalii Olszak w Grand Prix Polski (dział - Sport)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  03.04.2009r. | Czytano: 1000 razy. |

Złoto Natalii Olszak  w Grand Prix PolskiNajwiększy swój sukces sportowy odniosła w miniony weekend (27-29 marca 2009 r. w Kłobucku), podopieczna Janusza Wlizło - Natalia Olszak, która w rywalizacji z juniorami nie miała sobie równych i wywalczyła złoty medal Grand Prix Polski Juniorów w konkurencji układów stopni uczniowskich.

Natalia Olszak ze złotym medalem Grand Prix Polski Juniorów w Taekwon-do

Na podium, poza Natalią Olszak, stanęła także Agnieszka Kania, która  wywalczyła brązowy medal w konkurencji układów.

Podczas tych zawodów doskonale wypadli też radzynianie - byli wychowankowie Akademii, którzy po latach treningu w Radzyniu kontynuują swoją drogę taekwon-do w innych klubach - Monika Wiater zdobyła srebro w swojej koronnej konkurencji układach seniorek stopni mistrzowskich 2’Dan. Natomiast Dawid Dudek przed południem zdobył srebrny medal w układach 1 Dan, by w finale walk do 63 kg zrobić prawdziwy majstersztyk. Zdobywając złoto w walkach do srebra w układach został jednocześnie „Najlepszym Zawodnikiem” Grand Prix Polski Seniorów.

W Kłobucku pod Częstochową rywalizowało 283 zawodników - 166 seniorów i 117 juniorów, wśród nich 7 reprezentantów Radzyńskiej Akademii Taekwon-Do, a wśród seniorów jedna seniorka i trójka juniorów z Akademii, mających prawo do startu w konkurencjach seniorskich.

« powrót

© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1