E-INFORMATOR POWIATOWY

„Woda źródłem życia” (dział - Informacje różne)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  14.05.2009r. | Czytano: 792 razy. |

„Woda źródłem życia”pod takim hasłem odbędzie się w dniach 26-27 maja 2009 Integracyjne Spotkanie z Naturą i Sztuką „TĘCZA 2009”. Jego organizatorem jest Specjalny Ośrodek Szkolno-wychowawczy w Radzyniu Podlaskim.

Celem Spotkań jest integracja amatorskich środowisk twórczych dzieci i młodzieży o różnych stopniach sprawności, popularyzacja działań artystycznych w środowisku dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, doskonalenie technik malarskich i poznawanie nowych w kontakcie z instruktorami malarstwa, wyszukiwanie talentów oraz popularyzacja problematyki ekologicznej.

Do udziału w Integracyjnych Spotkaniach z Naturą i Sztuką zostały zaproszone dzieci i młodzież szkół specjalnych i ogólnodostępnych. Uczestnicy podzieleni będą na grupy wiekowe (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne) - maksymalnie 5 uczniów.

W programie min.: zwiedzanie wystawy „Dolina Tyśmienicy”, malowanie: „Zaczarowane akwarium”, garncarstwo: ”W świecie żywiołów - ogień, woda, ziemia”, szycie: „W pogoni za złotą rybką”, turniej wiedzy plastyczno-ekologicznej „Ja to wiem”.

Spotkania zakończy WERNISAŻ (27.05.2009 r, godz. 10.00-12.00).

« powrót   

 

© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.05 s.