E-INFORMATOR POWIATOWY

Monitoring wizyjny (dział - Informacje różne)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  21.05.2009r. | Czytano: 854 razy. |

Monitoring wizyjnyWczoraj tj. 20 maja br. Powiat Radzyński złożył do Kuratorium Oświaty w Lublinie zbiorczy wniosek dotyczący dofinansowania ze środków budżetu państwa w ramach rządowego programu „Monitoring wizyjny w szkołach i placówkach” zakupów i instalacji zestawów do monitoringu.

Proponujemy objęcie programem następujące szkoły: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim, I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radzyniu Podlaskim, Zespół Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej.

W przypadku trzech pierwszych szkół wniosek dotyczy rozszerzenia działającego w szkołach monitoringu wizyjnego. Rozbudowa ta obejmuje zakup dodatkowych kamer, cyfrowych rejestratorów , monitorów oraz niezbędnego osprzętu instalacyjnego. Pozwoli to na objęcie nadzorem innych miejsc dotychczas nie monitorowanych. W przypadku ZSR w Woli Osowińskiej wniosek dotyczy zakupu i instalacji zestawu do monitoringu wizyjnego w wersji z dodatkowym wyposażeniem.

Szacunkowy koszt całkowity instalacji monitoringu wizyjnego w tych szkołach to kwota 44 tys. zł .Wnioskowana kwota dofinansowania to 38 tys. zł. Udział własny to kwota 6 tys. zł. Decyzja o dofinansowani powinna zapaść w pierwszych dnia lipca br.

Opr. J.P

« powrót   

 

© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.062 s.