E-INFORMATOR POWIATOWY

Tour de Pologne ulicami Radzynia - będą utrudnienia w ruchu (dział - Komunikaty/Ogłoszenia)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  29.07.2009r. | Czytano: 970 razy. |

Tour de Pologne ulicami Radzynia - będą utrudnienia w ruchuW dniu 4 sierpnia 2009 roku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na krajowej 19 i ulicach Radzynia Podlaskiego. W tym dniu, drogą krajową K-19 i ulicami Radzynia przejeżdżał będzie peleton wyścigu kolarskiego „Tour de Pologne”.

Przebieg trasy trzeciego etapu „Tour de Pologne” w Radzyniu Podlaskim. Na tych ulicach zostanie wstrzymany ruch od godziny 13:00 do godziny 16:00.

Foto: 
Przebieg trasy trzeciego etapu „Tour de Pologne” w Radzyniu Podlaskim. Na tych ulicach zostanie wstrzymany ruch od godziny 13:00 do godziny 16:00.

Dlatego, od godziny 13:00 do godziny 16:00 całkowicie wstrzymany zostanie ruch kołowy na drodze K-19 (od miejscowości Grabowiec gm. Kąkolewnica do miejscowości Tchórzew gm. Borki) i terenie miasta, szczególnie w obrębie ulicy: Międzyrzeckiej, Ostrowieckiej i Warszawskiej.

W związku z tym Komenda Powiatowa Policji w Radzyniu Podlaskim zwraca się z prośbą do mieszkańców Radzynia Podlaskiego o nie parkowanie pojazdów w wyznaczonych godzinach na zamkniętych ulicach miasta oraz nie wyjeżdżanie pojazdami z prywatnych posesji położonych przy trasie przejazdu kolarzy.

Wyjazdy należy zorganizować tak, aby nie przebiegały przez wyłączone z ruchu ulice wyznaczone do przejazdu wyścigu kolarskiego.

W newralgicznych dla ruch drogowego punktach, zostanie ustawionych 180 posterunków (Grabowiec, Kąkolewnica Rudnik, Kąkolewnica Wschodnia, Jurki Kolonia, Żakowola Radzyńska, Turów, Bedlno Radzyńskie, Białka, Radzyń Podlaski, Biała Zaródki, Adamki, Paszki Małe, Sitno, Górka Borkowska, Borki, Tchórzew Kolonia).

Policja i Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego prosi wszystkich uczestników o wyrozumiałość i podporządkowanie się poleceniom służb porządkowych rozlokowanych wzdłuż trasy wyścigu.

« powrót  

 

© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.047 s.