E-INFORMATOR POWIATOWY

II Rajd Konny Na Orientację (dział - Sport)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  19.10.2009r. | Czytano: 2523 razy. |

II Rajd Konny Na OrientacjęII Rajd Konny Na Orientację o Puchar Starosty Radzyńskiego odbył się 17 października 2009 r. w Głównem. Do zawodów przystąpiło 31 jeźdźców.

Zwycięska drużyna II Rajdu Konnego Na Orientację w składzie: Natalia Ciok, Albin Grzywacz i Andrzej Śledź ze statuetkami wręczonymi przez Starostę Radzyńskiego Jerzego Kułaka.

Foto: B. Sozoniuk
Zwycięska drużyna II Rajdu Konnego Na Orientację w składzie: Natalia Ciok, Albin Grzywacz i Andrzej Śledź ze statuetkami wręczonymi przez Starostę Radzyńskiego Jerzego Kułaka.

Każdy z nich miał do pokonania 13. kilometrową trasę, na której należało odnaleźć i potwierdzić 5 punktów kontrolnych. 

Zwyciężyła drużyna w składzie Natalia Ciok, Albin Grzywacz i Andrzej Śledź, II miejksce zajęła drużyna: Agnieszka Puszkarska, Jacek Samociuk i Andrzej Nowak, a III - Sławomir Sulej, Daniel Lubecki, Tadeusz Brzozowski i Piotr Wierzejski.

Wręczenie nagród - statuetek oraz dyplomów ufundowanych przez Starostę Radzyńskiego i nagród dla koni ufundowanych przez sponsorów odbyło się w niedzielę, po pogoni za lisem tzw. "Hubertusem", który Stajnia Agnieszki i Romana Borysiuków organizowała już po raz czwarty.

Sędzią głównym zawodów i autorem trasy był Robert Mazurek, z radzyńskiego Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego - współorganizatora imprezy.

Organizatorami imprezy była Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji oraz gospodarze tego dwudniowego festiwalu  jeździeckiego Powiatu Radzyńskiego - Stajnia Agnieszki i Romana Borysiuków w Głównem.

Zobacz fotoreportaż: Hubertus u Agnieszki i Romana Borysiuków

« powrót  

 

© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.071 s.