E-INFORMATOR POWIATOWY

Przebadaliśmy 5000 pacjentów (dział - Projekty europejskie)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  13.12.2010r. | Czytano: 1124 razy. |

Przebadaliśmy 5000 pacjentówZ przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 9 grudnia br. został przyjęty ostatni pacjent z zaplanowanych 5000 w ramach realizacji projektu PL 0484 „Profilaktyka i wykrywanie gruźlicy i chorób płuc”.

Każdego z pięciu tysięcy pacjentów zbadał lekarz pulmunolog i każdemu wykonano i opisano zdjęcie RTG płuc. Wielu pacjentów przeszło również badania spirometryczne i pulsoksymetryczne.

Powiat Radzyński czyni starania, aby zakontraktować dodatkowe ilości pacjentów do przebadania w ramach realizowanego projektu profilaktycznego. Szacujemy, że wznowienie badań będzie możliwe w drugiej połowie stycznia 2011 r. O dokładnym terminie rozpoczęcia badań oraz ilości pacjentów możliwych do przebadania poinformujemy Państwa niezwłocznie po uzyskaniu informacji z instytucji pośredniczącej.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w programie „Profilaktyka i wykrywanie gruźlicy i chorób płuc” jako pacjenci i realizatorzy składamy podziękowania i życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

O projekcie tym pisaliśmy również w artykułach:

 


logo MFEOG

« powrót   

 

© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.045 s.