E-INFORMATOR POWIATOWY

Konkurs "Tydzień Ruchu – Razem rozruszamy Polskę" (dział - Sport)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  30.08.2013r. | Czytano: 1386 razy. |

Konkurs Przystąp do konkursu. Zaplanuj imprezę dla swojej społeczności lokalnej między 7 a 13 października.
Zarejestruj się i zgłoś swój projekt wypełniając formularz na stronie http://tydzienruchu.pl/ - zrób to najpóźniej do dnia 15 września 2013 r.

Foto: 

Celem konkursu jest zachęcenie osób, które nie ćwiczą na co dzień do aktywności fizycznej. Ruszać może się każdy – niezależnie od wieku, płci, statusu społecznego, czy stopnia sprawności. Jest wiele form aktywności, które są odpowiednie dla poszczególnych grup. Tydzień Ruchu jest częścią ogólnoeuropejskiego programu MOVE Week, który ma pokazać, że sprawność fizyczna wpływa na nasze zdrowie.

Co zrobić, żeby wziąć udział w Konkursie?

  • pomyśl co możesz zorganizować dla swojej społeczności lokalnej - na boisku, w domu kultury, czy w parku - kto może Ci pomóc, udzielić wsparcia
  • przygotuj wszystkie niezbędne informacje i wypełnij formularz zgłoszeniowy (pamiętaj, że jednym z punktów, które należy uzupełnić jest potwierdzenie wsparcie ze strony osób zarządzających obiektem – chcemy mieć pewność, że na tym obiekcie masz możliwość fantastycznej realizacji projektu)
  • ostatni krok to zbieranie głosów – namawiaj swoich znajomych, przyjaciół, a przede wszystkim lokalną społeczność, żeby oddawali na Ciebie głos! Tylko tak możesz wygrać!

Nad wydarzeniem patronat objęła Pani Minister Joanna Mucha, której w sposób szczególny zależy na promocji projektu na Lubelszczyźnie. Organizatorom zależy, by dzięki takim projektom wzrósł udział wszystkich Polaków w aktywności ruchowej.

Organizatorzy: Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej, Fundacji Volunteers for Sport, Projektu Społecznego 2012, Spółki PL.2012+

Więcej informacji na stronie organizatora akcji - http://tydzienruchu.pl/

« powrót  

 

© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.089 s.