E-INFORMATOR POWIATOWY

Szkoły Powiatu Radzyńskiego promują zdrowie (dział - Informacje różne)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  15.01.2014r. | Czytano: 776 razy. |

W dniu 10 stycznia 2014 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbyło się spotkanie dotyczące zasad tworzenia Szkoły Promującej Zdrowie. W spotkaniu udział wzięli koordynatorzy kilkunastu szkół z powiatu.

Spotkanie w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Radzyniu Podlaskim w sprawie zasad tworzenia Szkoły Promującej Zdrowie.

Foto: 
Spotkanie w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Radzyniu Podlaskim w sprawie zasad tworzenia Szkoły Promującej Zdrowie.

Na zaproszenie koordynatora powiatowego Pani Jolanty Purgał w spotkaniu wzięły udział m.in. Pani Anna Michalak Inspektor ds. Oświaty w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim, Panie Jolanta Kozak i Anna Kowalska przedstawicielki Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radzyniu Podlaskim.

Zachęcamy do współpracy pozostałe szkoły/placówki, które jeszcze nie zgłosiły swojego udziału w działaniach zmierzających do uzyskania powiatowego i wojewódzkiego certyfikatu.
Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z koordynatorem powiatowym Panią Jolantą Purgał – tel. 666103673; e-meil : jolanta_purgal@op.pl.

Mając na względzie konieczność wzmacniania kondycji fizycznej i psychicznej, promowania aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży, MEN wytycza priorytety do działań. Obecnym rok szkolny 2013-2014 jest Rokiem Szkoły w Ruchu.

 

« powrót  

 
© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.05 s.