E-INFORMATOR POWIATOWY

Zarejestruj się przez internet (dział - Komunikaty/Ogłoszenia)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  04.11.2014r. | Czytano: 3927 razy. |

Zarejestruj się przez internetChcesz zarejestrować pojazd? Zarezerwuj kolejkę przez internet - kliknij w link graficzny obok. Zapraszamy do korzystania z elektronicznego systemu rezerwacji wizyt w Wydziale Komunikacji i Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim.

Zaletą umówienia wizyty jest krótki czas oczekiwania na załatwienie spraw związanych z rejestracją pojazdów.  Dokładamy wszelkich starań abyście Państwo mogli umówić się na kolejny dzień roboczy. Niemniej jednak występują takie okresy, w których znaczna ilość zainteresowanych osób spowoduje, że umówienie wizyty może nastąpić za kilka dni.

Mając na uwadze, że występują sprawy niecierpiące zwłoki, przypominamy, że każdego dnia można przyjść do Wydziału Komunikacji i Dróg Publicznych bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty. Niemniej jednak osoby, które nie korzystają z systemu rezerwacji muszą liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania na obsługę.

W Wydziale Komunikacji zostało wydzielone jedno stanowisko do obsługi osób zarejestrowanych za pomocą systemu internetowego. Bardzo ważne jest, żeby stawić się w Wydziale punktualnie, ponieważ w przypadku spóźnienia, pracownik obsługiwać będzie kolejną osobę z kolejki dziennej.
Jeżeli system się sprawdzi,  planowane jest rozszerzenie go o kolejne stanowiska.

W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów związanych z korzystaniem z naszego serwisu, uprzejmie   prosimy  o  kontakt  pod  nr  tel.  83 352 74 08 09 lub przesłanie informacji na skrzynkę poczty elektronicznej komunikacja@pra.pl.

Przypominamy, że ustawowy czas na złożenie wniosku o rejestrację / wyrejestrowanie pojazdu wynosi 30 dni licząc od chwili zakupu. Równocześnie polecamy możliwość złożenia wniosku elektronicznie na dedykowanej stronie  http://www.esp.pwpw.pl.

Dowody rejestracyjne wydawane są poza kolejką.

Dodatkowe informacje o naszych usługach znajdziecie Państwo na stronie BIP Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim.

« powrót   

 

© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.099 s.