E-INFORMATOR POWIATOWY

Europejski Tydzień Sportu (dział - Sport)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  21.07.2016r. | Czytano: 657 razy. |

Europejski Tydzień SportuJest to ogólnoeuropejska kampania, która ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia.
Ta inicjatywa Komisji Europejskiej zapoczątkowana została w 2015 r. Koordynatorem działań w Polsce w ramach tego wydarzenia jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Europejski Tydzień Sportu obchodzony będzie od 10 do 17 września 2016 r. pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny).

Foto: 

Aby zachęcić jak najwięcej podmiotów do organizacji wydarzeń w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 2016 organizatorzy pierwszych 100 wydarzeń zgłoszonych do Ministerstwa Sportu i Turystyki, po wypełnieniu stosownego formularza, otrzymają zestawy gadżetów promocyjnych. Przeprowadzony zostanie również konkurs, którego zwycięzcy otrzymają karty podarunkowe na zakup sprzętu sportowego.

Europejski Tydzień Sportu, który współfinansowany jest  w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym.
Dlatego zachęcamy wszystkie podmioty, których statutowymi celami są promocja sportu i aktywności fizycznej bez względu na wiek, pochodzenie lub poziom sprawności oraz pogłębianie wiedzy na temat ich licznych korzyści, do włączenia się w te działania.

Ministerstwo Sportu i Turystyki na swojej stronie internetowej zachęca:

ZAANGAŻUJ SIĘ!

Europejski Tydzień Sportu powstał z myślą o TOBIE!

Nie strać okazji i weź udział w tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu! Czekają na Ciebie różne niespodzianki i wydarzenia organizowane w całej Polsce.

Myślisz o zorganizowaniu wydarzenia sportowego? Zrób to w terminie od 10 do 17 września i zgłoś się do MSiT, a Twoja impreza będzie częścią ogólnoeuropejskiego projektu! Zarejestrowane wydarzenia wezmą również udział w konkursie

« powrót  

 

© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.047 s.