E-INFORMATOR POWIATOWY

Portal Gospodarczy Województwa Lubelskiego (dział - Informacje różne)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  20.12.2016r. | Czytano: 339 razy. |

Portal Gospodarczy Województwa LubelskiegoPortal Gospodarczy Województwa Lubelskiego dostępny jest pod adresem www.invest.lubelskie.pl. Zachęcamy przedsiębiorców i samorządy do korzystania z jego zasobów.

Portal Gospodarczy Województwa Lubelskiego

Foto: 
Portal Gospodarczy Województwa Lubelskiego

Szanowni Państwo,
z początkiem listopada ruszyliśmy z naszym całkowicie odświeżonym Portalem Gospodarczym Województwa Lubelskiego, który dostępny jest pod adresem www.invest.lubelskie.pl

Dzięki zaangażowaniu Zespołu Biznes Lubelskie, z myślą o inwestorach krajowych i zagranicznych, jak również lokalnych przedsiębiorcach i przedstawicielach jednostek samorządowych, powstała wspólna platforma. Jesteśmy przekonani, że to narzędzie będzie skutecznie realizowało przyjęte założenia, a w konsekwencji pozwoli ono dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców. Cieszy nas fakt, że pomimo iż strona działa od niespełna dwóch miesięcy to nasz wysiłek już został doceniony, gdyż zajęliśmy drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie na „Najbardziej przyjazną stronę internetową” z punktu widzenia inwestora zagranicznego, zorganizowanym przez PAIiIZ. Mocną stroną portalu jest to, że tworzy go nie tylko Zespół Biznes Lubelskie, ale treści i przekazy powstają przy ścisłej współpracy z Państwem oraz z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi instytucjami wspierającymi przedsiębiorczość.

Naszym celem jest trwała i efektywna współpraca w zakresie przyciągania inwestycji, rozwoju eksportu i szeroko rozumianej promocji gospodarczej. Dzięki Państwa zaangażowaniu portal jest stale udoskonalany i rozbudowywany.

Serdecznie  zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony oraz do rejestracji. Będąc użytkownikiem portalu otrzymują Państwo dostęp do współtworzenia informacji, promocji lokalnych wydarzeń gospodarczych, a także samej jednostki i działań urzędu.

Obecnie zwiększamy zakres działalności związanej z promocją eksportu. W Strefie Eksportera stworzyliśmy zakładkę „Oferty współpracy zagranicznej”, gdzie codziennie dodajemy oferty kooperacyjne z całego świata - http://invest.lubelskie.pl/pl/oferty-zagranica Pomimo, że inicjatywa powstała całkiem niedawno, już cieszy się dużą popularnością, więc mamy nadzieję, że nasza współpraca i promocja narzędzia przyczyni się do rozwoju lokalnych firm. Zachęcamy więc do dystrybucji ofert kooperacyjnych do lokalnych przedsiębiorstw. Aktualną ofertę mogącą zainteresować firmy będziemy do Państwa wysyłać systematycznie.

Jesteśmy przekonani, że Portal Gospodarczy Województwa Lubelskiego jest miejscem skutecznej promocji zarówno całego województwa, jak i poszczególnych powiatów, miast i gmin, dlatego zachęcamy Państwa do dzielenia się z nami Waszymi sukcesami w zakresie realizowanych inwestycji i organizowanych wydarzeń gospodarczych.

Wkrótce zaprezentujemy Państwu kolejne możliwości naszego portalu, a tymczasem zapraszamy do rejestracji i korzystania.

Nasz Facebook: Biznes Lubelskie
Nasz Portal: www.invest.lubelskie.pl

Natalia Wysocka
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie
Departament Gospodarki i Współpracy Zagranicznej
Oddział Promocji Handlu i Inwestycji
ul. Grottgera 4, 20-029 Lublin
tel. + 48 81 478 14 69
e-mail: natalia.wysocka@lubelskie.pl

« powrót  

 

© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.045 s.