Wydruk pochodzi z serwisu: Oficjalny serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim - www.powiatradzynski.pl

Dzień szkoły bez przemocy
Wiadomość dodał: Administrator, 2009-06-10 10:07:18

05 czerwca 2009 r Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im Z. Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim włączył się do ogólnopolskich obchodów Dnia Szkoły bez Przemocy.
Dzień Szkoły bez Przemocy to święto wszystkich tych, którzy chcą szkoły wolnej od przemocy - szkoły przyjaznej i bezpiecznej.

Foto: 
O godzinie 12.00 cała społeczność szkolna zgromadziła się na placu szkolnym aby wypuścić w niebo czerwone balony jako znak zerwania z przemocą, agresją.

W tym dniu uczniowie i nauczyciele byli ubrani na czerwono. Przy wejściu do szkoły rozdawano naklejki „Stop przemocy”. O godzinie 9.00 odbył się apel szkolny w czasie którego podsumowano konkursy realizowane w ramach programu „Szkoła bez Przemocy

Dyplomami wyróżniono laureatów konkursu, „Najkulturalniejszy uczeń-uczennica”, konkursu „Klasa bez Przemocy”, oraz klasę która opracowała regulamin klasy bez przemocy. Na wyróżnienie zasłużyli też uczniowie, którzy mogą poszczycić się najwyższą punktacją w monitoringu zachowań uczniów.

Po apelu odbył się guiz „Dobre Maniery” oraz zajęcia, na których uczniowie mogli opisać namalować lub wyśpiewać „Bezpieczny Świat”. Po zajęciach zorganizowano galerię prac. W tym dniu uczniowie mogli też przeczytać wydanie specjalne gazetki szkolnej.

Wydruk strony: www.powiatradzynski.pl/informacje.php?id=204
Wydrukowano dnia:  21-11-2017r. o godzinie: 00:06. 
©Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007) 21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1