Wydruk pochodzi z serwisu: Oficjalny serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim - www.powiatradzynski.pl

Jak restrukturyzować szpital?
Wiadomość dodał: Administrator, 2009-08-11 16:18:43

Odpowiedzi na to pytanie, oraz szereg innych związanych z restrukturyzacją szpitala, szukała delegacja samorządu powiatu radzyńskiego na spotkaniu w dniu 4 sierpnia 2009 r. z Zarządem Powiatu w Sztumie. Szpital w Sztumie jest pierwszym szpitalem w województwie pomorskim, który będzie prowadzony przez spółkę-córkę konsorcjum American Heart of Poland.

Dwunastoosobowa delegacja samorządu powiatu radzyńskiego - Zarządu Powiatu i przedstawicieli klubów Radnych Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim - miała możliwość zapoznania się z doświadczeniem samorządu powiatu sztumskiego, mogła też zobaczyć jak funkcjonuje przekształcony szpital.

Jerzy Kułak - Starosta Radzyński - na zakończenie spotkania wyraził przekonanie, że wniosło ono wiele wiedzy i rozwiało część wątpliwości. Starosta ma również nadzieję, że wskazówki Zarządu Powiatu w Sztumie pomogą naszemu samorządowi powiatowemu podjąć właściwą decyzję w sprawie przekształcenia radzyńskiego szpitala powiatowego. Wyraził także nadzieję, że ta decyzja zapadnie w powszechnej zgodzie, przynajmniej wśród członków Rady Powiatu.

Protokół ze tego spotkania jest do wglądu w Wydziale Organizacyjnym Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim.

Wydruk strony: www.powiatradzynski.pl/informacje.php?id=218
Wydrukowano dnia:  25-11-2017r. o godzinie: 04:53. 
©Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007) 21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1