Wydruk pochodzi z serwisu: Oficjalny serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim - www.powiatradzynski.pl

II Rajd Konny Na Orientację
Wiadomość dodał: Administrator, 2009-10-19 22:09:51

II Rajd Konny Na Orientację o Puchar Starosty Radzyńskiego odbył się 17 października 2009 r. w Głównem. Do zawodów przystąpiło 31 jeźdźców.

Foto: B. Sozoniuk
Zwycięska drużyna II Rajdu Konnego Na Orientację w składzie: Natalia Ciok, Albin Grzywacz i Andrzej Śledź ze statuetkami wręczonymi przez Starostę Radzyńskiego Jerzego Kułaka.

Każdy z nich miał do pokonania 13. kilometrową trasę, na której należało odnaleźć i potwierdzić 5 punktów kontrolnych. 

Zwyciężyła drużyna w składzie Natalia Ciok, Albin Grzywacz i Andrzej Śledź, II miejksce zajęła drużyna: Agnieszka Puszkarska, Jacek Samociuk i Andrzej Nowak, a III - Sławomir Sulej, Daniel Lubecki, Tadeusz Brzozowski i Piotr Wierzejski.

Wręczenie nagród - statuetek oraz dyplomów ufundowanych przez Starostę Radzyńskiego i nagród dla koni ufundowanych przez sponsorów odbyło się w niedzielę, po pogoni za lisem tzw. "Hubertusem", który Stajnia Agnieszki i Romana Borysiuków organizowała już po raz czwarty.

Sędzią głównym zawodów i autorem trasy był Robert Mazurek, z radzyńskiego Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego - współorganizatora imprezy.

Organizatorami imprezy była Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji oraz gospodarze tego dwudniowego festiwalu  jeździeckiego Powiatu Radzyńskiego - Stajnia Agnieszki i Romana Borysiuków w Głównem.

Zobacz fotoreportaż: Hubertus u Agnieszki i Romana Borysiuków

Wydruk strony: www.powiatradzynski.pl/informacje.php?id=248
Wydrukowano dnia:  25-11-2017r. o godzinie: 04:47. 
©Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007) 21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1