Wydruk pochodzi z serwisu: Oficjalny serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim - www.powiatradzynski.pl

Ruszył program profilaktyki gruźlicy
Wiadomość dodał: Administrator, 2009-12-03 11:48:09

W dniu 02.12.209 r. została podpisana z firmą Panamed umowa, która realizuje Projekt nr PL 0484 "Profilaktyka i wykrywanie gruźlicy i chorób płuc" dofinansowany z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego Priorytet V: Opieka zdrowotna i opieka nad dzieckiem.

Foto: B. Sozoniuk
W tych pomieszczeniach, po uprzedniej adaptacji , zostanie zainstalowany aparat RTG.

Umowa dotyczy dostawy aparatu RTG - 1 szt. wraz z instalacją, rozmieszczeniem i uruchomieniem oraz przeprowadzeniem instruktażu (przeszkolenia w zakresie niezbędnym do prawidłowej obsługi dostarczonej aparatury medycznej wskazanego personelu medycznego SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim).Wartość umowy to około 1,25 mln zł.

Aparat ten zostanie dostarczony i zainstalowany w SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim do 60 dni od daty podpisania umowy. Aparat RTG wraz z innym sprzętem, którego dostawcy będą wyłonieni w kolejnym postępowaniu przetargowym będzie służył realizacji programu profilaktycznego w ramach wspomnianego projektu.

O projekcie tym pisaliśmy w artykule "Profilaktyka i wykrywanie gruźlicy i chorób płuc" »

 

logo MFEOG

Wydruk strony: www.powiatradzynski.pl/informacje.php?id=268
Wydrukowano dnia:  25-11-2017r. o godzinie: 04:42. 
©Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007) 21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1