Wydruk pochodzi z serwisu: Oficjalny serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim - www.powiatradzynski.pl

Dni z Aniołami w Radzyńskiej Krainie Serdeczności
Wiadomość dodał: Administrator, 2012-09-14 12:14:59

28 września - 02 października 2012 r. Celem tego wydarzenia będzie propagowanie kultu anioła poprzez naukę, kulturę, sztukę, a także pomoc niepełnosprawnym, integrację mieszkańców powiatu radzyńskiego i gości odwiedzających nasze miasto.

Foto: B. Sozoniuk
Zabytkowa kaplica pw. Aniołów Stróżów w Radzyniu Podlaskim

"Dni z Aniołami  w Radzyńskiej Krainie Serdeczności" mają również umożliwić mieszkańcom powiatu  poznanie jednego z zabytków Radzynia Podlaskiego - zabytkowej  kaplicy Aniołów Stróżów zlokalizowanej na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego  im. Z. Sękowskiej oraz służyć jego promocji.

To uroczystość kulturalno-artystyczna w trakcie, której poprzez  wystawy  i wykłady organizatorzy chcą zwrócić uwagę na Ziemskie Anioły. Ludzie przez to kim są i co robią potrafią pełnić rolę aniołów.
Chcemy, aby "Dni z Aniołami w Radzyńskiej Krainie Serdeczności" wpisały się w krajobraz kulturowy powiatu radzyńskiego i  były  okazją obcowania  ze  sztuką, ale też w szczególny sposób otworzyły  serce na drugiego człowieka.

PROGRAM:

 I Dni z Aniołami  w Radzyńskiej Krainie Serdeczności, które odbędą sie pod honorowym patronatem Tadeusza Sławeckiego - Sekretarza Stanu w MEN oraz Lucjana Kotwicy- Starosty Radzyńskiego organizuje Specjalny  Ośrodek  Szkolno-Wychowawczego   im. Z. Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim.

Wydruk strony: www.powiatradzynski.pl/informacje.php?id=444
Wydrukowano dnia:  23-11-2017r. o godzinie: 23:02. 
©Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007) 21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1