Wydruk pochodzi z serwisu: Oficjalny serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim - www.powiatradzynski.pl

Konkurs "Tydzień Ruchu – Razem rozruszamy Polskę"
Wiadomość dodał: Administrator, 2013-08-30 08:31:10

Przystąp do konkursu. Zaplanuj imprezę dla swojej społeczności lokalnej między 7 a 13 października.
Zarejestruj się i zgłoś swój projekt wypełniając formularz na stronie http://tydzienruchu.pl/ - zrób to najpóźniej do dnia 15 września 2013 r.

Foto: 

Celem konkursu jest zachęcenie osób, które nie ćwiczą na co dzień do aktywności fizycznej. Ruszać może się każdy – niezależnie od wieku, płci, statusu społecznego, czy stopnia sprawności. Jest wiele form aktywności, które są odpowiednie dla poszczególnych grup. Tydzień Ruchu jest częścią ogólnoeuropejskiego programu MOVE Week, który ma pokazać, że sprawność fizyczna wpływa na nasze zdrowie.

Co zrobić, żeby wziąć udział w Konkursie?

Nad wydarzeniem patronat objęła Pani Minister Joanna Mucha, której w sposób szczególny zależy na promocji projektu na Lubelszczyźnie. Organizatorom zależy, by dzięki takim projektom wzrósł udział wszystkich Polaków w aktywności ruchowej.

Organizatorzy: Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej, Fundacji Volunteers for Sport, Projektu Społecznego 2012, Spółki PL.2012+

Więcej informacji na stronie organizatora akcji - http://tydzienruchu.pl/

Wydruk strony: www.powiatradzynski.pl/informacje.php?id=502
Wydrukowano dnia:  25-11-2017r. o godzinie: 04:38. 
©Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007) 21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1