Wydruk pochodzi z serwisu: Oficjalny serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim - www.powiatradzynski.pl

Rowerowe szlaki greenways w powiecie radzyńskim
Wiadomość dodał: Administrator, 2016-12-09 14:46:43

Szanowni Państwo! LGD Zapiecek zaprasza do konsultacji przebiegu szlaków rowerowych po terenie powiatu radzyńskiego, których koncepcję przygotowuje wraz z samorządami Powiatu Radzyńskiego.

Pod linkiem http://tnijurl.com/zapiecek/ zamieszczona jest mapa, na której naniesiono propozycję przebiegu tych szlaków.
Prosimy wszystkie osoby, którym bliska jest turystyka rowerowa o włączenie się w proces konsultacji i przesłanie swoich uwag na adres konsultacje@lgdzapiecek.pl

Z poważaniem,
Katarzyna Krupska-Grudzień, Prezes LGD Zapiecek

Greenways, jak czytamy na stronie Stowarzyszenia Greenways Polska, to trasy dziedzictwa przyrodniczo-kulturowego, tworzone wzdłuż rzek, historycznych tras handlowych, naturalnych korytarzy przyrodniczych i kolei. Są to wielofunkcyjne szlaki służące niezmotoryzowanym formom transportu, podróżowania i promocji zdrowego stylu życia – rowerowe, piesze, biegowe, rolkowe, wodne, konne, narciarstwa biegowego, etc. 

 

Wydruk strony: www.powiatradzynski.pl/informacje.php?id=671
Wydrukowano dnia:  23-11-2017r. o godzinie: 13:57. 
©Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007) 21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1