Ponad 7 mln zł unijnego dofinansowania dla LGD Zapiecek

Kategoria: Projekty UE

7 600 000 złotych unijnego dofinansowania, które otrzymała LGD Zapiecek, zostanie przeznaczone na wspieranie lokalnej przedsiębiorczości, wzrost atrakcyjności turystycznej i kapitału społecznego obszaru LGD (powiatu radzyńskiego).

Lokalna Grupa Działania „Zapiecek” 31 maja br. w Filii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Białej Podlaskiej oficjalnie otrzymała umowę o warunkach i sposobie realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność
Przekazanie umowy oficjalnie potwierdza decyzję o przyznaniu dla LGD „Zapiecek" 7 600 000 złotych unijnego dofinansowania.

Na zdjęciu Prezes Zarządu Katarzyna Krupska-Grudzień (trzecia od lewej) oraz Wiceprezes Jarosław Koczkodaj (drugi od lewej).

Podczas uroczystości Lokalną Grupę Działania „Zapiecek" reprezentowali Prezes Zarządu Katarzyna Krupska-Grudzień oraz Wiceprezes Jarosław Koczkodaj, którzy z rąk Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Artura Walaska odebrali Umowę o sposobie i warunkach realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność.

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w tworzenie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru Lokalnej Grupy Działania „Zapiecek” na lata 2014-2020.

LGD "Zapiecek"

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty