25 maj 2019

Inwestycja w młodzież szkolną

Kategoria: Edukacja

Projekt Archimedes w powiecie radzyńskim realizuje I Liceum Ogólnokształcące i 2 szkoły Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim (II LO i Technikum). Skierowany on jest do uczniów liceów ogólnokształcących i profilowanych, techników szkół na terenie 4 województw: woj. warmińsko- mazurskie, woj. lubelskie, woj. podlaskie oraz powiatu łosickiego woj. mazowieckim. Liderem jest Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie.

Wkład własny: pomieszczenia i sprzęt przeznaczony na realizację projektu..

Okres realizacji: 5.08.2008 r. do 15.11.2012 r.

I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim

Całkowita wartość projektu: 144 231,50 zł.

Prowadzone są 4 koła naukowe oraz zajęcia dodatkowe dla 5 grup – przedmioty: biologia, chemia, fizyka, matematyka.

ZSP w Radzyniu Podlaskim (II LO i Technikum)

Całkowita wartość projektu: 660 000 zł

Realizowane są zajęcia dodatkowe z przedmiotów: matematyka, biologia, chemia i fizyka oraz zajęcia w ramach kół naukowych z matematyki, fizyki, biologii, chemii – 8 grup.

Zaproszenie na IX sesję Rady Powiat…

21 Maj 2019 Ogłoszenia/Komunikaty

Internetowe Konto Pacjenta- (IKP)

14 Maj 2019 Wiadomości