24 sierpień 2019

2010-2012 Nauka – przyszłością w Powiecie Radzyńskim

Kategoria: Edukacja

Projekt p.n. „Nauka – przyszłością w Powiecie Radzyńskim” realizuje Profile School w partnerstwie z Powiatem Radzyńskim i Gminą Komarówka Podlaska w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Adresatami projektu są uczniowie szkół prowadzonych przez Powiat Radzyński oraz Gminę Komarówka Podlaska mający utrudniony dostęp do edukacji, trudną edukację materialną, utrudniony dojazd do szkoły, osiągający słabe wyniki w nauce bądź mających ograniczony dostęp do nauki a chodzących poszerzać swoją wiedzę. Szkoły biorące udział w projekcie to: I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim, II Liceum Ogólnokształcące i Liceum Profilowane w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim oraz Zespół Szkół Samorządowych Liceum Ogólnokształcące w Komarówce Podlaskiej.

Celem ogólnym projektu jest zwiększenie wiedzy w zakresie matematyki, j. angielskiego, j. niemieckiego, j. rosyjskiego, fizyki, chemii, biologii, geografii i historii.

Okres realizacji: od 01.09.2010 r. do 29.02.2012 r.

Wartość projektu: 434 300,60 zł.

Dożynki Powiatowo-Gminne

21 Sie 2019 Ogłoszenia/Komunikaty

27 sierpnia sesja Rady Powiatu

21 Sie 2019 Ogłoszenia/Komunikaty