19 czerwiec 2018

Ostrzeżenie dla konsumentów

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty
(0 votes)

Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Radzyniu Podlaskim ostrzega konsumentów, że w dniu 8 czerwca 2018 roku (czwartek) w Radzyńskim Ośrodku Kultury pod POZOREM świadczenia usług medycznych, będzie odbywać się marketing i sprzedaż towarów z użyciem zaawansowanych technik wpływu i motywacji. Anonsująca to wydarzenie, rozprowadzana w mieście oraz okolicy ulotka (np. przez lekarzy rodzinnych!) oferuje konsumentom bezpłatną diagnostykę medyczną.

Rzecznik apeluje do konsumentów o rozsądek a do (dziwnie biernych w takich sprawach) dziennikarzy o zainteresowanie się wydarzeniem i zadanie jego organizatorom podczas czwartkowego spotkania kilku prostych a niewygodnych pytań, takich jak np.:
czy organizator jest podmiotem medycznym i posiada stosowny wpis do rejestru takich podmiotów prowadzonego przez wojewodę, czy na sali jest lekarz lub pielęgniarka itd.

Ostatnio modyfikowany wtorek, 27 luty 2018 13:49
Więcej z kategorii: Przemoc w rodzinie »

Trwa nabór wniosków w X edycji Działaj Lokalnie 2018
Piknik rodzinny Naturalnie zdrowi! Zapraszamy 24 czerwca.

Piknik rodzinny Naturalnie zdrowi! …

14 Cze 2018 Wiadomości ze Starostwa