19 czerwiec 2018

Dotacje dla szkół niepublicznych - konsultacje projektu uchwały

Opublikowane w Oświata
(1 Vote)

Decyzja Zarządu Powiatu w Radzyniu Podlaskim z dnia 28.02.2018 r. o przeprowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla niepublicznych podmiotów oświatowych oraz trybu przeprowadzania kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystania

W Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego Nr 138, poz. 2297 z dnia 1 grudnia 2010 r. została opublikowana uchwała Rady Powiatu XXXVIII/259/2010 z dnia 28 października 2010 z dnia 28 października 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego, która weszła w życie 14 grudnia 2010 r.

Na podstawie § 3 ww. uchwały ustala się, co następuje:

1. Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla niepublicznych podmiotów oświatowych oraz trybu przeprowadzenia kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystania.

2. Konsultacje będą prowadzone w formie zgłaszania uwag i opinii za pomocą poczty elektronicznej w terminie od 01.03.2018 r. do 14.03.2018 r.

3. Konsultacje przeprowadza się z podmiotami działającymi na terenie powiatu radzyńskiego.

4. Projekt uchwały w sprawie trybu udzielania i rozliczana dotacji ponadgimnazjalnym szkołom niepublicznym o uprawnieniach szkół publicznych, funkcjonującym na terenie Powiatu Radzyńskiego www.powiatradzynski.pl.

5. Konsultacje będą przeprowadzane w formie zgłaszania uwag i opinii za pomocą poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

6. Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim.

Projekt konsultowanej uchwały

Trwa nabór wniosków w X edycji Działaj Lokalnie 2018
Piknik rodzinny Naturalnie zdrowi! Zapraszamy 24 czerwca.

Piknik rodzinny Naturalnie zdrowi! …

14 Cze 2018 Wiadomości ze Starostwa