16 czerwiec 2019

Informatyzacja szpitala

Kategoria: Zdrowie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim zrealizował Projekt: „Poprawa jakości i dostępności świadczeń zdrowotnych SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim poprzez kompleksową informatyzację połączoną z ucyfrowieniem RTG” dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej VIII Infrastruktura społeczna, Działania: 8.3. Ochrona zdrowia.

W ramach Projektu zrealizowane zostały następujące zadania:

• Zakupiono aparat RTG ogólnodiagnostyczny Bucky Diagnost CS marki Philips, wykonano prace instalacyjne oraz adaptacyjne w pomieszczeniach przeznaczonych dla zainstalowanego aparatu.

• Zakupiono system cyfrowej radiografii pośredniej. Aparat RTG wraz z systemem cyfrowej radiografii pośredniej zlokalizowany jest w Dziale diagnostyki radiologicznej.

• Zakupiono aparat echokardiograficzny HD11XE marki Philips który został zainstalowany i uruchomiony w pracowni zlokalizowanej w oddziale chorób wewnętrznych i kardiologii na II pietrze budynku głównego szpitala.

• Zakupiono system informatyczny na ten zakres realizacji Projektu składa się m.in. sprzęt komputerowy (terminale graficzne, stacje robocze, monitory LCD, drukarki m.in. sieciowe, drukarka etykiet Zebra, czytniki kodów kreskowyc 3000, system FK dla części administracyjnej, infokiosk, kiosk wewnętrzny, Infobox.

Wartość Projektu – 2.240.446,74 zł, wartość dofinansowania z EFRR – 1.843.807,35 zł.

Zaproszenie na X sesję Rady Powiatu

14 Cze 2019 Ogłoszenia/Komunikaty

Zasady zachowania się podczas burz …

13 Cze 2019 Ogłoszenia/Komunikaty