Mistrzostwa Świata Taekwon-do

Opublikowane w Powiat wspiera

Mistrzostwa Świata Taekwon-do

Powiat Radzyński wspierał  Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-do finansując opłaty startowe zawodników Klubu w  Mistrzostwach Świata w Taekwon-do ITF, które odbywały się  od 9 do 15 października 2017 r. w Dublinie a także dotując działalność statutową RSCT w ramach otwartych konkursów ofert. W reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata było 5 zawodników z Radzynia Podlaskiego:  Eryk Niewęgłowski, Martyna Zielnik, Katarzyna Ciężka, Patrycja Chud i Kamil Chud wraz z trenerem Łukaszem Ciężkim. Medale wywalczyli: Martyna Zielnik i Patrycja Chud oraz Katarzyna Ciężka. W zawodach wzięło udział 1144 zawodników z 59 państw.

Beneficjent:  Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-do.

Kwota wsparcia - 13 200 zł.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 13 sierpień 2020 09:21

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…

28 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa