14 grudzień 2018

(0 votes)

Gore Gwiazda Jezusowi

Finał II Wojewódzkiego Konkursu Kolędowego w Radzyniu Podlaskim

Finałowy koncert Konkursu odbędzie się 21 stycznia 2018 r. w hali sportowo-widowiskowej przy ul. W. Sikorskiego 15, początek o godz. 17:00.

W Konkursie bierze udział 15 młodych wokalistów z terenu województwa lubelskiego wyłonionych przez profesjonalną komisję po przesłuchaniu nagrań nadesłanych do Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie –  głównego organizatora Konkursu.

W czasie obrad Komisji Konkursowej wystąpią zaproszone zespoły i soliści jako goście finałowego koncertu GORE GWIAZDA, m.in. grupa wokalna ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim (dziewięcioosobowa grupę tworzą nauczyciele, rodzice i uczennica – Patrycja Kozieł) oraz czterdziestoosobowy chór z Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Czemiernikach pod kierunkiem Grzegorza Kornackiego.

Patronat nad konkursem objęli: Sławomir Sosnowski, Marszałek Województwa Lubelskiego i Lucjan Kotwica, Starosta Radzyński.

Organizatorzy: Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 15 styczeń 2018 11:50

ALERT RCB

13 Gru 2018 Ogłoszenia/Komunikaty