02 czerwiec 2020

Sukces uczniów SOSz-W im. Zofii Sękowskiej

Opublikowane w Oświata

W piątek 18 maja w Lublinie odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka oraz Piknik Strażacki na Błoniach pod Zamkiem Lubelskim, na który zaproszeni zostali uczniowie ze szkół podstawowych województwa lubelskiego wytypowani w eliminacjach powiatowych konkursu plastycznego "Nie wypalaj traw".
Podczas imprezy ogłoszone zostały wyniki etapu wojewódzkiego w/w konkursu. Praca plastyczna (trójdzielna kompozycja malarska) wykonana przez uczniów klasy VI SP Nr 3 w SOSW– Bartosza Dymitruka, Pawła Tchórza i Michała Wysokińskiego pod kierunkiem pani Anny Krupskiej zdobyła III miejsce.
Organizatorem konkursu była Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Podczas zorganizowanego pikniku uczniowie nie tylko odebrali nagrody i dyplomy, ale również mieli okazję zobaczyć pokazy sprzętu strażackiego, przemarsz i przegląd pododdziałów strażackich, wzięli udział w licznych zabawach i grach sprawnościowych z nagrodami.

Tekst i zdjęcia: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim

Międzynarodowy Dzień Dziecka

01 Cze 2020 Wiadomości ze Starostwa

Od 1 czerwca nieodpłatna pomoc prawna udzielana jest w Starostwie