07 grudzień 2019

Konkurs "Rolnik Lubelszczyzny 2018" - zmiana harmonogramu

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty
(0 votes)

Szanowni Państwo, w związku z organizacją konkursu "Rolnik Lubelszczyzny 2018" uprzejmie informuję, że przedłużony został termin zgłaszania kandydatów. Termin ostateczny zgłaszania kandydatur do tytułu "Rolnik Lubelszczyzny 2018" upływa 20 lipca 2018 r.

Prawo zgłaszania kandydatów do udziału w konkursie mają zarówno sami zainteresowani, jak i inne osoby fizyczne oraz podmioty, w tym: samorządy lokalne, instytucje okołorolnicze, np. grupy, stowarzyszenia, związki branżowe i organizacje społeczno-zawodowe rolników.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Departamencie Rolnictwa i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego: ul. M. Curie-Skłodowskiej 3, 20-029 Lublin, nr tel. (81) 47 81 326 oraz 44 16 802 oraz 44 16 568, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dokumentacja konkursowa, w tym regulamin i formularz zgłoszenia kandydata, jest dostępna na stronach internetowych: konkursu (www.rolniklubelszczyzny.pl) oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego (www.lubelskie.pl).

Piotr Banak,
Departament Rolnictwa i Środowiska
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

27 XII dzień wolny w Starostwie