20 listopad 2018

Konsultacja projektu rocznego programu współpracy Powiatu Radzyńskiego z NGO

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty
(0 votes)

Zarząd Powiatu w Radzyniu Podlaskim na posiedzeniu  w dniu 30.10.2018 r.  na podstawie §3 uchwały Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim nr XXXVIII/259/2010 z dnia 28 października 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego ustala co następuje:

1. Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały (plik pdf) Rady Powiatu w Radzyniu Powiatu w Radzyniu Podlaskim w sprawie uchwalenie Rocznego programu współpracy Powiatu Radzyńskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.
  2. Konsultacje będą prowadzone w terminie od 30.10.2018r. do 13.11.2018r.
  3. Konsultacje przeprowadza się z podmiotami działającymi na terenie Powiatu Radzyńskiego.
  4. Konsultacje będą przeprowadzone w formie:
    1. wyrażenia pisemnej opinii przesłanej w podanym terminie na adres: Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim, Plac I. Potockiego 1, 21-300 Radzyń Podlaski,
    2. bezpośredniego spotkania z przedstawicielami podmiotów działających na terenie Powiatu Radzyńskiego. Spotkanie odbędzie się  w dniu 13.11.2018 r. o godz:13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim, Plac I. Potockiego 1, sala nr 9,
    3. zgłaszania uwag i opinii na piśmie za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  5. Odpowiedzialnym za przeprowadzenie konsultacji jest Wydział Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim.

J. Popek/OS

Ostatnio modyfikowany wtorek, 06 listopad 2018 08:58

Kolejne umowy na inwestycje z RPO WL podpisane

Kolejne umowy na inwestycje z RPO W…