25 maj 2019

Budowa warsztatów terminowa

Opublikowane w Oświata
(0 votes)

Budowa warsztatów kształcenia praktycznego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim przebiega zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym.

Zrealizowane elementy budowy obejmują:

• roboty ziemne
  • fundamenty
  • ściany parteru
  • strop nad parterem
  • ściany piętra
  • podłoża
  • instalacje wod.-kan.

Projekt pod nazwą: Budowa warsztatów kształcenia zawodowego przy ZSP w Radzyniu Podlaskim wraz z wyposażeniem - etap I jest realizowany przez Powiat Radzyński.

Celem projektu jest zwiększenie dostępności oraz poprawa jakości edukacji zawodowej i ustawicznej w powiecie radzyńskim.

Projekt jest dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej 13 Infrastruktura Społeczna, Działanie 13.6 Infrastruktura kształcenia zawodowego i ustawicznego.

Dofinansowanie projektu z UE: 2 999 700,00 PLN

Wartość projektu w zakresie budowy: 7 712 100,00 PLN

Etap I realizacji projektu obejmuje budowę łączników z istniejącym obiektem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, budowę niezbędnych pomieszczeń technicznych, rozdzielni elektrycznej, węzłów sanitarnych, pracowni komputerowych oraz pracowni kształcenia praktycznego.

Agata Pasek
fot. Tomasz Zarzycki

Zaproszenie na IX sesję Rady Powiat…

21 Maj 2019 Ogłoszenia/Komunikaty