03 czerwiec 2020

Kolejne umowy na inwestycje z RPO WL podpisane

Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

W piątek 16 listopada r. o godzinie 10:00 w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim zostały podpisane  dwie umowy na dofinansowanie działań z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 .

Z Powiatem Radzyńskim  Samorząd Województwa Lubelskiego podpisał umowę na dofinansowanie realizacji inwestycji pod tytułem: Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Radzyńskiego.

W efekcie realizacji projektu głębokiej termomodernizacji zostaną poddane budynki: Starostwa Powiatowego przy pl. Potockiego 1, Gwardii 4, budynek internatu ZSP przy ul. Traugutta oraz budynki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radzyniu Podlaskim. Wartość projektu to 4,8 mln PLN, dofinansowanie 4 mln PLN.

Z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim podpisana została umowa na dofinansowanie inwestycji pod nazwą: Podniesienie jakości świadczonych usług medycznych w SPZOZ w Radzyniu Podlaskim.

W efekcie realizacji projektu zostanie zakupiony rezonans magnetyczny oraz utworzona pracownia rezonansu magnetycznego. Wartość projektu to 6,8 mln PLN, dofinansowanie ponad 4,5 mln PLN.

Samorząd Województwa Lubelskiego reprezentował Sławomir Sosnowski - Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Marcin Czyżak Dyrektor Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej reprezentował dyrektor Marek Zawada.

Zarząd Powiatu Radzyńskiego reprezentowali: Lucjan Kotwica Starosta Radzyński oraz Jan Gil Wicestarosta, kontrasygnatę złożył Marek Blicharz Skarbnik Powiatu.

Agata Pasek

Ostatnio modyfikowany piątek, 16 listopad 2018 11:12
Więcej z kategorii: Kwalifikacja wojskowa »

Międzynarodowy Dzień Dziecka