24 sierpień 2019

Rada Powiatu w Radzyniu Podlaskim VI kadencji

Opublikowane w Wiadomości
(0 votes)

Władze samorządowe Powiatu Radzyńskiego zostały wybrane.

Podczas pierwszej sesji Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim, którą otworzył 23 listopada 2018 r. radny senior - Stanisław Franciszek ORŁOWSKI, Jan Kuszpa, zastępca przewodniczącego Powiatowej Komisji Wyborczej w Radzyniu Podlaskim wręczył radnym zaświadczenia o wyborze na radnego. Następnie 19 radnych złożyło ślubowanie.

W kolejnym punkcie obrad radni wybrali Przewodniczącego Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim - został nim Robert MAZUREK oraz Wiceprzewodniczących Rady, którymi zostali Tomasz Julian STEPHAN i Zbigniew SMÓŁKO.

Funkcję Starosty Radzyńskiego będzie pełnił  Szczepan NIEBRZEGOWSKI a Wicestarosty - Jarosław EJSMONT.

Członkami Zarządu Powiatu w Radzyniu Podlaskim zostali wybrani: Jerzy Czesław BEDNARCZYKGrzegorz Kazimierz KOWALCZYKMieczysław WAGNER.

Władze samorządowe Powiatu Radzyńskiego:

Film z I sesji Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim VI kadencji (2018 - 2023) na kanale  Powiat Radzyński (czas: 2 godz. 8 min.).

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 26 listopad 2018 13:12
Więcej z kategorii: „Parasol” WOT »

Dożynki Powiatowo-Gminne

21 Sie 2019 Ogłoszenia/Komunikaty