Kacper Kozak z ILO stypendystą Prezesa Rady Ministrów

Opublikowane w Oświata

Kacper Kozak – uczeń klasy drugiej o profilu prawniczo – dziennikarskim z I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim otrzymał  stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019.

Kacper Kozak odbiera stypendium Rady Ministrów

Uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyło się 10 grudnia 2018 r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Dyplomy z rąk Pana Przemysława Czarnka Wojewody Lubelskiego oraz Pani Teresy Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty odebrało łącznie 230 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego.

Stypendium przyznawane jest jednemu uczniowi z każdej szkoły średniej kończącej się maturą, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą, w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Ewa Grodzka, Dyrektor I LO

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty