16 luty 2019

Nasze Betlejem w Radzyniu Podlaskim

Opublikowane w Powiat wspiera
(0 votes)

2 lutego 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyło się widowisko poetycko-muzyczne Nasze Betlejem pod batutą Mateusza Obroślaka. Wyreżyserowane przez Józefa Obroślaka przedstawienie wykonał Zespół Artystyczny Nadzieja oraz grupy szkolne i taneczne dzieci i młodzieży z Radzynia Podlaskiego.

Organizatorami wydarzenia byli: Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie wraz z Powiatem Radzyńskim, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II, Sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy oraz Miastem Radzyń Podlaski i gminami: Borki, Czemierniki, Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Radzyń Podlaski, Ulan-Majorat, Wohyń.

Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła wykonawców gromkimi brawami. To drugie tego typu wydarzenie, które miało miejsce w Radzyniu Podlaskim po widowisku Wypłyń na głębię z 2017 r.

Agata Pasek

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 04 luty 2019 12:40