25 maj 2019

Komunikat ARiMR

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty
(1 Vote)

W sprawie składania w 2019 r. wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe  za pomocą aplikacji eWniosekPlus.

W tym roku rolnicy drugi raz składają wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za pomocą aplikacji eWniosekPlus.  W aplikacji wprowadzono szereg ułatwień i podpowiedzi, przez co stała się ona bardziej przyjazna dla użytkowników.

Po doświadczeniach kampanii 2018 i sugestiach ze strony beneficjentów w aplikacji wprowadzono szereg ułatwień, dzięki którym stała się ona bardziej intuicyjna. Wśród udogodnień jest m.in.: rozszerzenie informacji prezentowanych w tabeli z działkami referencyjnymi, dodano również tabelę z podsumowaniem powierzchni zgłoszonych do danej płatności w zakładce „podsumowanie”. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że podczas wypełniania wniosków pojawiają się komunikaty sygnalizujące błędy.

Warto pamiętać, że w razie jakichkolwiek wątpliwości rolnicy mogą zgłaszać się po pomoc w wypełnianiu wniosków czy w sprawach związanych z obsługą techniczną aplikacji do Biura Powiatowego ARiMR w Radzyniu Podlaskim.

Szczegółowe informacje o aplikacji eWniosekPlus wraz z filmami instruktażowymi znajdują się na stronie www.arimr.gov.pl w zakładce „eWniosekPlus”.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała e-wnioski o przyznanie płatności za rok 2019 do 15 maja.

Grzegorz  Domański
Kierownik
Biuro Powiatowe w Radzyniu Podlaskim
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa