Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Bezpłatny "Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS" z okazji jubileusz 75-lecia Uczelni.

Szanowni Państwo,
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie obchodzi w tym roku piękny jubileusz 75-lecia istnienia. Nasza uczelnia wykształciła już ponad 241 tysięcy absolwentów, którzy stali się najlepszymi ambasadorami naszej Alma Mater, rozsianymi po całym kraju. Z pewnością i w Państwa instytucji pracują osoby związane z UMCS-em. Dla wszystkich absolwentów naszego Uniwersytetu organizujemy wyjątkowe, bezpłatne wydarzenie – "Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS", który odbędzie się 14 września 2019 r. w malowniczej scenerii Ogrodu Botanicznego w Lublinie.

Z wyrazami szacunku,
Magdalena Oziomek
Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS

Oficjalne zaproszenie  od Rektora UMCS kierowane do absolwentów naszej Uczelni:

Zaproszenie na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS

Ostatnio modyfikowany czwartek, 13 sierpień 2020 12:47

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…

28 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa