07 grudzień 2019

Konferencja o sztuce skalowania biznesu

Opublikowane w Wiadomości
(0 votes)

W dniu 17 października br. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbędzie się konferencja Od startup’u do globalnego sukcesu – sztuka skalowania biznesu.

Będzie to  pierwsze organizowane przez Województwo Lubelskie spotkanie, które w sposób kompleksowy podejmie tematykę związaną z umiędzynarodowieniem i skalowaniem  biznesu. Przedsiębiorcy, instytucje otoczenia biznesu, jednostki samorządu terytorialnego i inni zainteresowani uczestnicy spotkania w sposób kompleksowy uzyskają wiedzę w zakresie  finansowania, modeli wsparcia oraz współczesnych narzędzi do skalowania biznesu, tj. digital marketing czy e-commerce.

Program konferencji Od startup’u do globalnego sukcesu – sztuka skalowania biznesu

Zapisów można dokonywać na stronie http://invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/konferencja-od-startupu-do-globalnego-sukcesu-sztuka-skalowania-biznesu

Liczba miejsc jest ograniczona.

Urszula Nieściur
Departament Gospodarki i Wspierania Przedsiębiorczości
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie
Oddział Wspierania Przedsiębiorczości