18 październik 2019

Konkurs na Logotyp ZSP z warsztatami

Opublikowane w Oświata
(1 Vote)

Powiat Radzyński informuje, że w ramach projektu „Dostosowanie profilu szkolnictwa ponadgimnazjalnego do potrzeb rynku pracy poprzez budowę nowego obiektu służącego praktycznej nauce zawodu przy istniejącym budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim – etap I oraz zakup wyposażenia warsztatów i pracowni kształcenia zawodowego”  realizowanego przy udziale środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 ogłosił konkurs na opracowanie logotypu Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Za zwycięstwo w konkursie przewidziana jest nagroda rzeczowa o wartości 2 000,00 zł brutto.

Zgłoszenia można dokonywać do 21.10.2019 r. do godz. 15:00 w siedzibie Organizatora.

Załączniki:

Regulamin Konkursu
Załącznik nr 1 do Regulaminu
Załącznik nr 2 do Regulaminu
Załącznik nr 3 do Regulaminu

Krystian Karpiński/OR

10 i pół miliona zł z Funduszu Dróg…

04 Paź 2019 Wiadomości ze Starostwa