06 grudzień 2019

Dotacje z programu "Niepodległa"

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty
(0 votes)

Do 9 grudnia br. do godz. 15.59 można składać wnioski o dotacje z programu "Niepodległa" na dofinansowanie wydarzeń w 2020 roku.
O dotacje mogą się ubiegać samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe.

Środki z Programu Dotacyjnego "Niepodległa" są przeznaczone na wydarzenia, które nawiązują do setnej rocznicy odzyskania niepodległości i odbudowy polskiej państwowości, w których istotną rolę odgrywa pamięć regionalna związana z różnymi drogami poszczególnych dzielnic kraju prowadzącymi do niepodległości.

Realizowane w ramach programu zadania powinny wzmacniać poczucie wspólnoty w oparciu o wartości wpisane w polską tradycję państwową i narodową – wolność, solidarność oraz poszanowanie godności i praw człowieka. Budżet programu dotacyjnego „Niepodległa” w 2020 roku wynosi 6 mln zł, a dofinansowanie może wynieść od 10 tys. do 100 tys. złotych.
Poziom dofinansowania nie może przekroczyć 85% całości budżetu zadania.

Termin rozpoczęcia i zakończenia realizacji zadania: od 1 lutego do 20 listopada 2020 r.

Wnioski należy składać poprzez formularz w systemie Witkac.pl.

Biuro Programu "Niepodległa"

Więcej z kategorii: Konkurs FIO 2020 »

27 XII dzień wolny w Starostwie

03 Gru 2019 Ogłoszenia/Komunikaty