Misje Gospodarcze 2020

Opublikowane w Wiadomości

Zapraszamy przedsiębiorców z województwa lubelskiego do udziału w kolejnych naborach na misje gospodarcze połączone ze spotkaniami B2B.

Celem uczestnictwa przedsiębiorców w wyjazdach jest prezentacja potencjału Województwa Lubelskiego w ramach kluczowych i perspektywicznych sektorów gospodarki regionu, w tym:

• pomoc przedsiębiorcom w wejściu na nowe rynki zagraniczne poprzez umożliwienie im nawiązania kontaktów handlowych z partnerami zagranicznymi (udział w rozmowach B2B),
  • promocja przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych.

Na portalu gospodarczym Województwa Lubelskiego (http://invest.lubelskie.pl) zamieszczone zostały oferty udziału w misjach handlowych i targach zagranicznych w 2020 roku. Oferty kierowane są do kluczowych branż naszego regionu, w tym m.in. branży spożywczej, farmaceutycznej, meblarskiej, budowlanej, maszynowej, IT.

Ogłoszenia o naborze skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa) prowadzących działalność na terenie województwa lubelskiego, tj. posiadających siedzibę lub co najmniej oddział na terenie województwa lubelskiego minimum 12 miesięcy (na dzień złożenia wniosku).

Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod linkiem: http://invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/misje-gospodarcze-2019-2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą udziału w misjach handlowych i targach zagranicznych organizowanych przez Województwo Lubelskie - lista misji (plik pdf). Lista zawiera informację o krajach, terminach misji oraz branżach.

Danuta Sulowska
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Departament Gospodarki i Wspierania Przedsiębiorczości
Oddział Biznes Lubelskie