21 luty 2020

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla NGO

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

W związku ogłoszeniem przez Zarząd Powiatu w Radzyniu Podlaskim otwartych konkursów ofert na realizację w 2020 r.  zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji; upowszechniania sportu, rekreacji oraz turystyki i krajoznawstwa  a także promocji  zdrowia i działań na rzecz osób niepełnosprawnych Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim organizuje spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedstawicieli organizacji pozarządowych  zainteresowanych aplikowaniem do konkursu.

Podczas spotkania powiemy jak poprawnie przygotować ofertę oraz zostaną omówione najczęściej występujące problemy z przygotowaniem sprawozdania z realizacji zadania.

Spotkanie odbędzie 29 stycznia 2020 r. (środa) o godzinie 14:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego, w sali nr 9 (I piętro).

Zapraszamy.

Rozstrzygnięcie konkursów na realiz…

21 Lut 2020 Ogłoszenia/Komunikaty

Już niedługo IX Międzynarodowy - XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców