21 luty 2020

Przebudowa drogi Walinna – Kolembrody

Od lewej: Stanisław Orłowski Radny Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim, Szczepan Niebrzegowski Starosta Radzyński, Ireneusz Demianiuk Wójt Gminy Komarówka Podlaska, Michał Zając Wicestarosta Radzyński   Od lewej: Stanisław Orłowski Radny Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim, Szczepan Niebrzegowski Starosta Radzyński, Ireneusz Demianiuk Wójt Gminy Komarówka Podlaska, Michał Zając Wicestarosta Radzyński
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa
Tagged under

20 stycznia 2020 roku Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski podpisał umowę z Wójtem Gminy Komarówka Podlaska Ireneuszem Demianiukiem na modernizację ponad 4-kilometrowego odcinka drogi powiatowej nr 1072 L Walinna – Kolembrody.

W wyniku postępowania przetargowego pracami budowlanymi na tej drodze zajmie się Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. z Parczewa. Wartość całej inwestycji to ponad 2,5 mln złotych z czego 70 procent (ponad 1,7 mln) to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Pozostałą część środków po połowie przeznacza Powiat Radzyński i Gmina Komarówka Podlaska (po 378 tysięcy złotych).

Tekst Michał Maliszewski, zdjęcia UG Komarówka Podlaska

Ostatnio modyfikowany piątek, 24 styczeń 2020 12:51

Rozstrzygnięcie konkursów na realiz…

21 Lut 2020 Ogłoszenia/Komunikaty