21 luty 2020

Witold Korulczyk nowym członkiem Zarządu Powiatu Radzyńskiego

Witold Korulczyk Witold Korulczyk
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

28. stycznia br. radni powiatowi podczas obrad powołali nowego członka Zarządu Powiatu.

Kandydaturę Witolda Korulczyka, według wcześniej przyjętego przez Radę regulaminu, zgłosił Starosta Radzyński. – Jest to osoba bardzo doświadczona – mówił o kandydacie Szczepan Niebrzegowski. - Chcę przypomnieć, że pan Witold był szefem Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej dlatego ta osoba zwiększa potencjał strażaków w Zarządzie Powiatu i myślę, że oni to zauważą. Witold Korulczyk cieszy się szacunkiem i uznaniem osób o różnych poglądach i to też wzięliśmy pod uwagę. Ma doświadczenie, ale też wizerunek bardzo dobrze przyjmowany nie tylko przez radnych, ale i pracowników Starostwa Powiatowego i wierzę w to, że jeżeli państwo obdarzycie go zaufaniem i sprawicie, że będzie członkiem Zarządu Powiatu nasza praca będzie przebiegała bardzo dobrze – zakończył Starosta Radzyński.

Za kandydaturą Witolda Korulczyka zagłosowali wszyscy Radni Rady Powiatu.

Michał Maliszewski

Ostatnio modyfikowany środa, 29 styczeń 2020 07:55

Rozstrzygnięcie konkursów na realiz…

21 Lut 2020 Ogłoszenia/Komunikaty