21 luty 2020

Walne Zgromadzenie Konserwacyjnej Spółki Wodnej w Ulanie-Majoracie z udziałem Starosty Radzyńskiego

Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

28. stycznia br. Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na zaproszenie Zarządu Konserwacyjnej Spółki Wodnej w Ulanie-Majoracie wziął udział w obradach Zgromadzenia Konserwacyjnej Spółki Wodnej działającej na terenie Gminy Ulan Majorat.

Starosta pogratulował Zarządowi Spółki uzyskania absolutorium, które zostało udzielone jednogłośnie, oraz zadeklarował pomoc swoją i pracowników Starostwa Powiatowego.

Głównym punktem walnego zgromadzenia było ustalenie poziomu stawek za konserwację urządzeń melioracyjnych, udzielenie absolutorium zarządowi oraz dyskusja nad tegorocznym budżetem. Postanowiono zwiększyć opłatę od powierzchni odwodnionej rowami (aktualna cena to 37 zł za 1 ha) o dwa złote, natomiast składki za konserwację drenażu pozostały na tym samym poziomie (21 zł za 1 ha).

Tekst i zdjęcia: Michał Maliszewski

Ostatnio modyfikowany środa, 29 styczeń 2020 09:20

Rozstrzygnięcie konkursów na realiz…

21 Lut 2020 Ogłoszenia/Komunikaty