21 luty 2020

Konkurs na stanowisko Dyrektora SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Zarząd Powiatu w Radzyniu Podlaskim ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim.

Treść ogłoszenia o konkursie stanowi załącznik do Uchwały Nr 15/20 Zarządu Powiatu w Radzyniu Podlaskim z dnia 5 lutego 2020 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim (plik pdf).

Wymagane dokumenty, kandydaci składają za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim, Pl. Potockiego 1, 21-300 Radzyń Podlaski lub osobiście w Punkcie Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim (parter) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 w zamkniętej kopercie w terminie do 17 lutego 2020 r. (za termin złożenia dokumentów uznaje się datę ich faktycznego wpływu do Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim).

Ostatnio modyfikowany środa, 05 luty 2020 13:45

Rozstrzygnięcie konkursów na realiz…

21 Lut 2020 Ogłoszenia/Komunikaty

Już niedługo IX Międzynarodowy - XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców